ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay Arkadaş

Antalya ve civarında yaşıyorsan, yalnızlıktan şikayet ediyorsan işte sana basit çözüm antalya.net. Bay arkadaş ya da erkek arkadaş arayanlar için şehre özel bir arkadaşlık sitesi olan antalya.net senin için de mutluluğun formülü olabilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Antalya ve civarında yaşıyorsan, yalnızlıktan şikayet ediyorsan işte sana basit çözüm antalya.net. Bay arkadaş ya da erkek arkadaş arayanlar için şehre özel bir arkadaşlık sitesi olan antalya.net senin için de mutluluğun formülü olabilir.

1/2
 
  YA DA  

Hayatımızı sevdiğimiz bir insanla geçirmek istiyoruz fakat bunun bir yandan çok da kolay olmadığının farkındayız. Şehirde yaşayan insan için bırakın sevgili bulmak, arkadaş edinmek, sosyalleşmek bile günümüzde oldukça zor. İşte yoğun geçen saatler yüzünden akşam eve yorgun geliyor, yemek yedikten sonra ya uyumak ya da tek başına basit aktiviteler yaparak gecemizi geçirmek istiyoruz. Yalnız olduğunun farkında olsan da sen de itiraf et ki bunun aksi için çaba sarfetmiyorsun. Dışarıya çıkarak sosyalleşmeye üşeniyor, karşına çıkan fırsatlar olduğunda da sevgilin olabilecek kişilerle tanışmadığını fark ediyorsun. Oysa işler o kadar da zor değil. Bunun için İnternet'ten de faydalanabilir, oturduğun yerden sosyalleşebilirsin. Pek çok arkadaşlık sitesi içinden önemli olan işine yarayacak bir siteye üye olman. Antalyalı, sana sesleniyoruz. Eğer Antalya ve civarında yaşayan kişilerle sosyalleşmek istiyorsan, şehre özel arkadaşlık sitesi antalya.net üyeliğin olması şart. Bu site ile semt semt arama yapabilir, sana en yakında bulunan kişi ile İnternet üzerinden tanışabilirsin. Sohbet güzelse dışarıda da buluşabilir, belki de arkadaşlık sonrası sevgili olma ve hatta evlilik yolunda adım atabilirsin. Edineceğin bay arkadaş hayatının aşkı olabilir ya da bu bay arkadaş ile dost olarak yalnızlığını giderebilirsin. Site içi aramanın detaylı olması da büyük avantaj. Bu arama sayesinde arkadaşlık, evlilik, kız arkadaş, bay arkadaş, erkek arkadaş gibi aramalar yapabilir, bulunduğun yere göre adres üzerinden de arkadaşlık arayışını sürdürebilirsin. Sahip olduğun profil sayfası da önemli. Fotoğrafına ve kendini iyi ifade edip etmediğine dikkat et. Bu şekilde arayışın daha sağlıklı ve verimli olacaktır. Bu şekilde isteyen kişi de senin profiline bakıp sen yollamadan sana mesaj yollayabilir. Biraz mesajlaştıktan sonra isterseniz dışarıda görüşmeye başlayabilir, bay arkadaşının özelliklerini daha yakında keşfedebilirsin. Hemen üye ol ve harekete geç. Yepyeni insanlar seni bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER