ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hayat boyu birlikte olmak istediğin arıyor, mutlu bir evlilik mi yapmak istiyorsun? Dini evlilik yapmak isteyen, aradığı özelliklerde kişilere internet ortamından güvenilir bir şekilde ulaşmak isteyen tüm antalyalılar için antalya.net doğru adres.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Hayat boyu birlikte olmak istediğin arıyor, mutlu bir evlilik mi yapmak istiyorsun? Dini evlilik yapmak isteyen, aradığı özelliklerde kişilere internet ortamından güvenilir bir şekilde ulaşmak isteyen tüm antalyalılar için antalya.net doğru adres.

1/2
 
  YA DA  

Dini evlilik yapmak isteyenlerin mutlaka birbirlerini iyi tanımaları gerekir. Kişilerin birbirleri ile evlilik öncesi vakit geçirmeleri, ailelerin birbirlerine uyumlu olması ve ortak dini görüşlerinin olması önemlidir. Eğer etrafında dini evlilik yapacağın birisini bulamıyorsan şansını internet üzerinden deneyebilirsin. Öncelikli üye olacağın arkadaşlık sitesinin mutlaka güvenilir ve kaliteli bir sosyal platform olması gerekir. Bu şekilde güvenilir insanlarla tanışabilirsin. Dini bir evlilik yapmak isteyen ve buna uygun bayan arkadaş arayan Antalyalılar için antalya.net çok uygun bir site. antalya.net seni sadece Antalya ve civarında yaşayan insanlarla bir araya getiriyor. Bu durumda hemen görüşebileceğin, vakit kaybetmeden tanışabileceğin insanlara ulaşman çok kolay. İster erkek arkadaş ister kız arkadaş ara, her iki cinsten de sana uygun olabilecek binlerce profil sayfası bu sitede yer alıyor. Bu profiller arasında istediğin kişiye mesaj atabilir, beklentilerini iletebilirsin. Aradığın özellikte kişi ile tanışman bu şekilde an meselesi. Dini görüşlerinizin ortak olduğu bu kişiyle görüşmeye başlayabilir ve birbirinizi iyice tanıdıktan sonra evlilik kararı verebilirsiniz. Unutmamalısın ki dini evlilik yapmak istediğin kişiyi iyi tanımalı, her evlilik öncesi olduğu gibi bir nişanlılık süresi geçirmelisin. Bu sürecin ardından o kişiyi yeterince tanıyabilir ve mutlu bir evlilik gerçekleştirebilirsin. Bu dünyaya adım atmak ve mutlu bir gelecek için Antalya ve civarında yaşıyorsan sen de antalya.net'e üye ol. Üye olmak çok basit, üstelik ücretsiz. Birkaç dakika içinde kendi özelliklerinin yer aldığı bir profil sayfası oluşturabilirsin. Bu sayfada profil fotoğrafın, kişisel özelliklerin, hobilerin ve aradığın özellikler yer alacak. Artık profilin aracılığıyla dini evlilik yapacağın birisiyle tanışma sırası geldi. Bunun için ortak özelliklerinin olduğunu gördüğün, beğendiğin profillere mesaj atabilirsin. İlk mesaj son derece önemli. Unutma ki niyetini ve beklentilerini dile getirirken dikkatli olmalısın. Eğer karşı taraftan olumlu bir cevap alırsan bir görüşme planlayabilir ve arzu ettiğin evlilik yolunda ilk adımı atabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER